880
361351

ISKLOCKA, porslin. "Flora Danica", Kungl Dansk, 1900-tal.

Utropspris
30 000 - 35 000 SEK
2 870 - 3 340 EUR
3 250 - 3 800 USD
Klubbat pris
65 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Målad polykrom och förgylld dekor som föregående. Märkt med modellnummer 3538. Diameter 32 cm, höjd 26,5 cm.

Obet slitage.