905
362929

BRÖDFAT, av Grachev, S:t Petersburg 1800-talets slut. Hovleverantörsmärke.

Utropspris
6 000 - 7 000 SEK
523 - 610 EUR
547 - 639 USD
Klubbat pris
6 000 SEK

Invändigt förgyllt. Ovalt, profilerad kant med bladdekor och räfflat band. Längd 32,5 cm, vikt 372 gram.