919
343737

SALTKAR, av 6:e Artellen, Moskva 1800-talets slut.

Utropspris
3 000 - 3 500 SEK
265 - 309 EUR
276 - 322 USD
Klubbat pris
3 200 SEK

Förgyllt, med dekor av cloisonnéemalj i blått, ljusgrönt, grönt ljusgult, orange och rosa. Diameter 4,8 cm.