561
401495

HAGENAUER, skulptur, Wien 1950-tal.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
575 - 766 EUR
650 - 867 USD
Klubbat pris
10 100 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Snidat trä och mässing, i form av vilande kvinna mot trädstam. Stämplade Handmade HAGENAUER WIEN MADE IN AUSTRIA WHW. Höjd 29 cm, längd 40 cm.