763
390731

W.A BOLIN, bestickuppsättning "Modell F", 54 delar, Stockholm 1940-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 780 EUR
1 390 - 1 850 USD
Klubbat pris
14 000 SEK
Eva Seeman
Eva Seeman
Chefsspecialist, modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 69

6 matskedar,
6 matgafflar,
6 matknivar,
6 dessertskedar,
6 förrättsgafflar
6 förrättsknivar,
6 smörgåsknivar.
6 teskedar,
6 kaffeskedar.

Slitage, repor (54),