13
407359

STILNOVO, tillskriven, golvarmatur, Italien.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris

Svartlackerat järn och mässing, tre ljuspunkter med olikfärgade kägelformade glaskupor, triangulär fotplatta av marmor. En kupa etikettmärkt. Höjd 151 cm.

Instabil, slitage, smärre skador. Ej funktionstestad.