131
410464

ARMBANDSUR, herr, Breitling - Chronomat Evolution. Automat. stål/guld. 44mm. 2008

Utropspris
35 000 - 40 000 SEK
3 050 - 3 490 EUR
3 190 - 3 650 USD
Klubbat pris

Automatisk, kronograf, datum, tvåfärgad urtavla. Boett Nr.2539884, Ref. B1335611-G570. Pilotlänk stål/guld, viklås, omkrets ca19,5cm, extra länkbitar medföljer. Ytterkartong, cert, box medföljer.

Slitage. Repor på boett. Ej funktionstestad. Viklås trögt.