136
416052

HERRARMBANDSUR, Corum, "Admirals Cup Competition 48", titan/gummi, 2000-tal.

Utropspris
37 000 - 39 000 SEK
3 230 - 3 400 EUR
3 380 - 3 560 USD
Klubbat pris

Herrklocka i PVD:at titan med gummiband och spänne i PVD:at titan. Liten sekundvisare och datumfönster. Mått 48 mm. No. 2264100, COSC. 699997, Ref. 947.951.94/0371 AN14

Obetydligt slitage.