152
416022

HERRARMBANDSUR, Corum, "Admirals Cup" guld/läderband, 2000-tal.

Utropspris
94 000 - 96 000 SEK
8 200 - 8 370 EUR
8 580 - 8 760 USD
Klubbat pris

Herrklocka i guld. Röd GMT-visning och datum. Läderband med guldspänne, Mått 44 mm. Ref. 383.330.55/0081 AN 12. No. 2202743.

Obetydligt slitage.