156
416071

HERRARMBANDSUR, Corum, "Admirals Cup", titan, 2000-tal.

Utropspris
42 000 - 44 000 SEK
3 660 - 3 840 EUR
3 830 - 4 020 USD
Klubbat pris

Herrklocka i titan, automatiskt urverk, datum. Mått 43,5 mm. No.2267246. COSC. 706019. Ref. 961.101.94/F371 AN12. Cert & Box.

Obetydligt slitage.