157
416150

HERRARMBANDSUR, Corum - Admirals Cup Chronograph, Stål/Gummi, 2000-tal.

Utropspris
38 000 - 40 000 SEK
3 610 - 3 800 EUR
4 130 - 4 340 USD
Klubbat pris

Herrklocka i stål med gummiband med viklås. Kronograf och datum. Mått 44 mm. Ytterkartong, Box och cert. No.2262858, COSC. 69240 Ref. 53.671.20/F371 AN52

Obetydligt slitage.