170
411171

ARMBANDSUR, stål, "Irony Lady Lady", Swatch, 2000-tal.

Utropspris
1 000 - 1 500 SEK
87 - 131 EUR
91 - 137 USD
Klubbat pris

Damklocka, quartz, stelt armband, urtavlans diameter 20 mm, originalask medföljer.

Bruksslitage, ej fuktionstestad.