173
416420

Swatch - Litho Box [Gran Via]. Automatisk. Plast/läderband. 36mm. Limiterad till 400 ex, ej numrerade. Höst/vinter 1993.

Utropspris
2 200 - 2 400 SEK
194 - 212 EUR
203 - 221 USD
Klubbat pris
3 000 SEK

Herrklocka. Specialutgåva med fem litografier skapade och signerade av konstnärerna Ernst Billgren, Helene Billgren, Charlotte Gyllenhammar, Dan Wolgers, Fredrik Wretman. 25 x 20 cm. Denna box såldes endast i Stockholm till förmån för Ekoparken under hösten 1993. Ref. SAG100PACK

Box new