18
415297

STOLAR, 6 st, Louis Sognot, Frankrike 1950-tal.

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Klubbat pris

Ask, sits och rygg av trådar i metall och gummi.

Slitage, smärre skador.