305
409873

David Drebin

(Kanada, Född 1970)
Utropspris
70 000 - 90 000 SEK
6 180 - 7 940 EUR
6 450 - 8 290 USD
Klubbat pris
85 000 SEK

David Drebin
(Kanada, Född 1970)

"Miami at Night", 2009

Signerad David Drebin på certifikat a tergo. Upplaga 2/7. C-Print, 102 x 231 cm.

Proveniens

Camera Work, Berlin.

Drebin, "The Morning After", 2011, avbildad.