335
285411

Ingrid Orfali

(Sverige, Född 1952)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 370 - 2 850 EUR
2 710 - 3 260 USD
Klubbat pris
26 000 SEK

Ingrid Orfali
(Sverige, Född 1952)

"Don Juan möter Narcissus", 1985

Signerad Inrigd Orfail och daterad -85. Vintage. Upplaga 1/7. Cibachrome, bilyta 94 x 94 cm.

Proveniens

Fredrik Roos nordiska samling, Rooseum.
Galleri Sten Eriksson, Norrköping.

Rooseum, Malmö,"Made in Sweden", 1989.