357
420015

Jeff Widener

(USA, Född 1956)
Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
706 - 883 EUR
737 - 921 USD
Klubbat pris

Jeff Widener
(USA, Född 1956)

JEFF WIDENER, Silvergelatinfotografi, 2011, signerad a tergo.

"Bodie Angel". Bildyta 48,5 x 33,5 cm. Bladstorlek 56,5 x 46,5 cm. Stämplad "Made by Grauwert, Hamburg" samt "Jeff Widener" a tergo.