368
411961

Klara Kristalova

(Sverige, Född 1967)
Utropspris
100 000 - 120 000 SEK
8 720 - 10 500 EUR
9 120 - 10 900 USD
Klubbat pris
105 000 SEK

Klara Kristalova
(Sverige, Född 1967)

Utan titel

Signerad K. Kristalova och daterad 2013. Bemålat och glaserat porslin. Höjd 21, längd 44 och bredd 17 cm.