474
403278

Tom of Finland

(Finland, 1920-1991)
Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 230 - 2 680 EUR
2 370 - 2 840 USD
Klubbat pris
70 000 SEK

Tom of Finland
(Finland, 1920-1991)

Utan titel

Signerad Tom och daterad 1978. Blyerts på papper 26 x 18 cm.

Proveniens

Tom of Finland Foundation, i samband med Noaks Ark.

Tom of Finland, Micha Ramakers, "Tom of Finland: The Art of Pleasures", 1999, avbildad sid 318.

Omslag till tidningen "Kake nr 17 - Loding zone".

Skapa ett konto på Bukowskis
  • Kom igång med att köpa och sälja
  • Favoritmarkera föremål
  • Spara dina sökningar
Har du redan ett konto?