478
406197

Robert Stanley

(USA, 1932-1997)
Utropspris
200 000 - 250 000 SEK
17 700 - 22 200 EUR
18 500 - 23 100 USD
Klubbat pris

Robert Stanley
(USA, 1932-1997)

"Andrea"

Signerad R. Stanley och daterad March 1988. Duk 188 x 165 cm.

Införselmoms