55
404584

MARTIN OLSEN, fåtölj, sannolikt för Vik & Blindheim, Norge, 1950-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
140 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Brun klädsel med knappar.

Slitage.