404584

55. MARTIN OLSEN, fåtölj, sannolikt för Vik & Blindheim, Norge, 1950-tal.

Brun klädsel med knappar.

Slitage.

Följerätt
Nej
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK/1 789 - 2 386 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
140 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Övrigt

Kontakta ansvarig katalogiserare

Camilla Behrer

Camilla Behrer
Specialist Design & Modernt Konsthantverk

+46 8-614 08 19
camilla.behrer@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Bli kund