78
384844

HANS J WEGNER, "Kinastolen", ett par, Fritz Hansen, Danmark 1988.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
20 000 SEK
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Chef Design, specialist modernt och samtida konsthantverk och design
+46 (0)708 92 19 77

Körsbär, lös dyna klädd i ljusbrunt skinn. Etikettmärkta.

Smärre slitage, repor. (2)

Proveniens

Astra Zeneca, Södertälje