1150
380065

BROSCH, lavakamée, 1800-tal.

Utropspris
3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Klubbat pris
1 600 SEK
BROSCH, lavakamée, 1800-tal.

14k guld. L 5 cm.

Mindre nagg.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.