418612

12. GUSTAF FJAESTAD, Vinterlandskap med frusen sjö.

Signerad G. Fjaestad och daterad -16. Duk 110 x 140 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK / 29 869 - 35 842 EUR
Klubbat pris
420 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto