418612

12. GUSTAF FJAESTAD, Vinterlandskap med frusen sjö.

Signerad G. Fjaestad och daterad -16. Duk 110 x 140 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
250 000 - 300 000 SEK/29 868 - 35 842 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
535 500 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto