1221
383099

IWC - Automatic. Automatisk. Guld/läderband. 1950-tal. 34mm.

Utropspris
4 000 - 6 000 SEK
380 - 569 EUR
434 - 651 USD
Klubbat pris
5 500 SEK

Herrklocka i guld.

Proveniens

Esbjörn Kronbergs samling.