1229
419555

ARMBANDSUR, herr, Patek Philippe, Calatrava, refnr 3411, manuell, cal 27SC, 18k guld, 1960-tal.

Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
6 100 - 6 980 EUR
6 390 - 7 300 USD
Klubbat pris

Diameter 34mm, originalkrona. Box och certifikat daterat 1964. Svart präglat läderband, senare.

Slitage. Anlöpning på urtavla. Plexiglas med repor.