1229
419555

ARMBANDSUR, herr, Patek Philippe, Calatrava, refnr 3411, manuell, cal 27SC, 18k guld, 1960-tal.

Utropspris
70 000 - 80 000 SEK
6 710 - 7 660 EUR
7 580 - 8 670 USD
Klubbat pris

Diameter 34mm, originalkrona. Box och certifikat daterat 1964. Svart präglat läderband, senare.

Slitage. Anlöpning på urtavla. Plexiglas med repor.