1277
416795

SEMIANTIK KESHAN S.K. MOTACHEM. 291 x 228,5 cm.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 180 - 2 620 EUR
2 280 - 2 740 USD
Klubbat pris
34 000 SEK

Mörkblå botten med stor polykrom medaljong, hörnornament, palmett- och blomslingor. Bred mörkblå huvudbård med blomställningar och palmetter.

Ställvis hårt slitage, fläckar varav flera stela och några något sköra, smärre skador och revor. Något skadade sidor, kortsidorna saknar några knutrader.