1281
423471

SEMIANTIK KESHAN FIGURAL S.K. MOTACHEM SANNOLIKT. 80,5 x 58 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Klubbat pris
13 000 SEK

Mörkblå botten med polykroma blomslingor och arabesker samt lagerkrans runt porträtt av Ahmad Shah. Benvit huvudbård med blomranka.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar, obetydlig lagning. En kortsida med obetydliga hål.