1290
416435

SEMIANTIK KESHAN. 197,5 x 133 cm.

Utropspris
9 000 - 11 000 SEK
785 - 959 EUR
821 - 1 000 USD
Klubbat pris
9 500 SEK

Mörkblå botten med polykrom landskapsmedaljong, ramverk med blommor samt tätt mönster av fåglar, blom- och palmettslingor. Brunrödmelerad huvudbård med kartuscher med byggnader i landskap, fåglar, träd och harar.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar, fällning, obetydligt hål. En kortsida med smärre skador.