1293
399846

SEMIANTIK KESHAN. 203 x 136 cm.

Utropspris
9 000 - 10 000 SEK
785 - 872 EUR
821 - 912 USD
Klubbat pris
4 500 SEK

Röd botten med polykroma vaser, träd, kartusch, blommande grenar och nisch. Mörkblå huvudbård med blombuketter och reserver.

Obetydligt slitage, något smutsig, smärre fläckar, obetydliga malskador. Långsidorna med smärre trampveck, en kortsida något skadad.