1296
372052

SEMIANTIK KINA FIGURAL. 228 x 156 cm.

Utropspris
9 000 - 11 000 SEK
785 - 959 EUR
821 - 1 000 USD
Klubbat pris
17 000 SEK

Ljust kamelhårsfärgad botten med stor polykrom Fenixfågel bland årstidsblommor. Mellanbrun huvudbård med blommor som ovan.

Ställvis hårt slitage, smärre fläckar. Långsidorna med trampveck, en kortsida saknar några knutrader, ett hörn med obetydlig lagning.