1322
409180

SEMIANTIK TIBET. 153 x 86 cm.

Utropspris
6 000 - 8 000 SEK
525 - 700 EUR
553 - 737 USD
Klubbat pris
SEMIANTIK TIBET. 153 x 86 cm.

Mörkblå botten med stort polykromt mönster av kampen mellan två drakar och två fenixfåglar. Vågmönstrad bård.

Ställvis slitage, något smutsig, smärre fläckar och skador.