1359
402850

VAS, brons. Qing dynastin, 1700-tal.

Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterformad med maskaronhänklar. Tillverkad i ett stycke med ställ. Höjd 36,3 cm.

Nagg, slitage.