1367
379934

VASER, ett par, cloisonné. Qing Dynastin.

Utropspris
16 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 780 EUR
1 480 - 1 850 USD
Klubbat pris
16 000 SEK
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Dekor av blommor och insekter mot turkos fond. Höjd 33,5 cm.

Skador, lagning. (2)

Införselmoms