1374
372102

VAS, emalj på koppar. Qing dynastin (1644-1912).

Utropspris
10 000 - 12 000 SEK
949 - 1 140 EUR
1 090 - 1 300 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

Balusterformad med dekor i famille rosefärger mot gul fond. Höjd 58 cm.

Skador, lagningar, halsen lös.