1414
405630

ASK med LOCK, rosenkvarts. Kina, 1900-tal.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Klubbat pris
Cecilia Nordström
Cecilia Nordström
+46 (0)739 40 08 02

I form av ett drakdjur. Höjd 16,5 cm.

Nagg.