1689
370233

VASER, ett par, porslin. Transition, 1600-tal.

Utropspris
7 000 - 8 000 SEK
669 - 764 EUR
759 - 868 USD
Klubbat pris
6 500 SEK

Dekor i underglasyrblått föreställande figurer i landskap. Höjd 20,5 cm.

Slitage. Nagg.