184
416862

H. Whittaker Reveille

(Storbritannien, 1800/1900-tal)
Utropspris
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 810 - 3 740 USD
Klubbat pris
60 000 SEK
Lisa Gartz
Lisa Gartz
Ansvarig specialist silver
+46 (0)709 17 99 93
H. Whittaker Reveille

Jaktsällskap

Signerad H. Whittaker Reveille. Duk 76,5 x 107,5 cm.