283
389237

Holländsk skola 16/1700-tal

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK
2 210 - 2 650 EUR
2 300 - 2 760 USD
Klubbat pris
Holländsk skola 16/1700-tal

HOLLÄNDSK SKOLA 16/1700-TAL , Olja på pannå, otydligt signerad S. V. Vou?

Batalj mellan kristna och turkar. Förstärkt pannå 57,5 x 83 cm.

Förstärkt pannå, retuscher. Spricka.