404283

34. ANSHELM SCHULTZBERG, "Vinterafton i vildmarken (motiv från Dalarne: Knifvadalen i Wika socken)".

Signerad A. Schultzberg och daterad 1918. Duk 81 x 116 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK / 2 389 - 3 584 EUR
Klubbat pris
60 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto