404283

34. ANSHELM SCHULTZBERG, "Vinterafton i vildmarken (motiv från Dalarne: Knifvadalen i Wika socken)".

Signerad A. Schultzberg och daterad 1918. Duk 81 x 116 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
20 000 - 30 000 SEK/2 389 - 3 584 EUR
Slutpris (inkl. köparprovision)
76 500 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto