37
379307

Per Ekström

(Sverige, 1844-1935)
Utropspris
40 000 - 50 000 SEK
3 880 - 4 850 EUR
4 440 - 5 540 USD
Klubbat pris
40 000 SEK
Per Ekström
(Sverige, 1844-1935)

Solnedgång över havet

Signerad P. Ekström och daterad 1898. Duk 89 x 57 cm.