38
420482

Johan (John) Kindborg

(Sverige, 1861-1907)
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK
1 330 - 1 780 EUR
1 390 - 1 850 USD
Klubbat pris
15 000 SEK
Johan (John) Kindborg
(Sverige, 1861-1907)

Sommarlandskap med kor

Signerad John Kindborg och daterad -90. Duk 127 x 76 cm.