383
415554

Gustaf Fredrik Nycander

(Sverige, 1798-1848)
Utropspris
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Klubbat pris
4 000 SEK
Gustaf Fredrik Nycander
(Sverige, 1798-1848)

"Karl XIV Johan" (1763-1844)

Miniatyr. Signerad Nycander och daterad 1829. Gouache på ben 8,5 x 6,5 cm.

Sprickor.