408844

39. OLOF KRUMLINDE, Grönskande sommarhage, Osby.

Signerad O. Krumlinde och daterad Osby 26/9 -81. Duk 65 x 50 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
15 000 - 20 000 SEK/1 792 - 2 389 EUR
Klubbat pris
20 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto