464
416263

KONSOLBORD. Sverige, 1800-talets första hälft. Empire.

Utropspris
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Klubbat pris
16 000 SEK

Förgyllt och bronserat. Svartmålad sockel. Örn uppbärande skiva av vit marmor. Längd 66, bredd 35, höjd 80 cm.