419464

5. OLLE HJORTZBERG, Från konstnärens ateljé.

Signerad Olle Hjortzberg. Duk 73 x 92 cm.

Följerätt
Ja
Utropspris
50 000 - 70 000 SEK/5 974 - 8 363 EUR
Klubbat pris
46 000 SEK

Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Du måste vara inloggad för att kunna lägga bud/inropsuppdrag

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto