520
417040

SPEGEL. Gustaviansk, 1700-talets andra hälft.

Utropspris
12 000 - 15 000 SEK
1 160 - 1 450 EUR
1 330 - 1 660 USD
Klubbat pris
10 500 SEK
Björn Extergren
Björn Extergren
+46 (0)706 40 28 61

Förgylld och bronserad. Genombrutet krön med blomsergirlander, rocailler och volut. Höjd 76,5, bredd 37 cm.

Renoverad, gammalt men ej ursprungligt glas.