421858

56. BRUNO LILJEFORS, Jägare med jakthundar och räv.

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1924. Duk 65 x 80 cm.

Följerätt
Nej
Utropspris
300 000 - 350 000 SEK / 35 842 - 41 816 EUR
Klubbat pris
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.