406169

60. GUNNAR WIDFORSS, "At Palm Springs".

Signerad Widforss. Akvarell 21,5 x 34,5 cm.

Följerätt
Nej
Proveniens

Konstnärens familj.

Utropspris
25 000 - 30 000 SEK / 2 987 - 3 584 EUR
Klubbat pris
18 000 SEK
Inropsuppdrag
Det är för sent att lämna inropsuppdrag.

Inropsuppdrag kan lämnas fram till 10 nummer innan detta föremål klubbas.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Pedro Westerdahl

Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal

+46 (0)8 614 08 05
pedro.westerdahl@bukowskis.com

Fullständiga köpvillkor

Transporter

Hur lägger jag bud

Skapa konto